Covid-19 virüsü 2019 yılının son günlerinde önce Çin’de ortaya çıkıp bir salgın halinde tüm ülkeye yayılmış ve kısa sürede sırasıyla Avrupa ve diğer coğrafyalarda da görülmüş ve yayıldığı tüm ülkelerde hükümetleri kısa süre içinde ülke genelinde sıkı önlemler almaya mecbur bırakmıştır. Türkiye’de ilk vaka Mart 2020’de kaydedilmiş olup, Asya ve Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de hükümet tarafından fasılalar halinde bir dizi önlemler alınmasını zorunlu kılmıştır.

Bulaşıcılığının çok hızlı olması nedeni ile kamu ve özel sektör kuruluşları gibi tüm kurum ve işyerlerinde faaliyetler durdurularak, sokağa çıkma yasaklarına veya kontrollü dolaşıma varan uygulamalar devreye alınmak durumunda kalınmıştır.

COVID-19 pandemisi; ülkemiz ve dünya çapında ticari zinciri etkilemesinin yanı sıra ekonomik zorluklar, fizyolojik, psikolojik ve davranışsal sorunlara da sebep olmaktadır. Bu ve benzeri değişiklikler; organizasyonların kullanıcıları, ziyaretçileri, müşterileri ve paydaşları için endişeyi arttırmaktadır.

Rakipleriniz arasında rekabet avantajı sağlamak, marka değerinizi arttırmak, iş performansını üst düzeye taşımak, risk yönetimi ile birlikte müşteri güvenini kazanmak için endişeyi indirgeyici önlemler almak büyük önem arz etmektedir.

Onbeş yıla aşkın süredir, alanında uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize denetim, gözetim, eğitim ve belgelendirme danışmanlığı faaliyetlerinde sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra;  ‘SAĞLIKLI İŞYERİ PROGRAMI’ ile de salgın dönemi içinde faaliyetlerinizin değerlendirilmesi ve sertifikalandırılması için daima sizlerin yanınızdayız.
‘SAĞLIKLI İŞYERİ PROGRAMI’ denetim ve belgelendirme
hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

PRİZMA SAĞLIK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
Ferhatpaşa Mahallesi 53 Sokak No:1 Daire:3 Ataşehir İstanbul
Telefon: 0 216 573 67 81 – 0 530 612 90 75
info@prizma-osgb.com.tr                         www.prizma-osgb.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.